Zakończenie roku szkolnego

„Bo do tanga trzeba dwojga” – to słowa słynnej piosenki, ale również ważnej zasady, od której zależy dobre porozumienie i owocna współpraca między nauczycielem i uczniem. To także motto wczorajszej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego. 

Uczniowie tanecznym krokiem weszli w czas wakacji. I to dosłownie -  poprosili do tańca panią dyrektor i grono nauczycieli i wychowawców. Całość okrasiły piękne piosenki wykonywane przez uczennice naszej szkoły.

Pani dyrektor, życząc wspaniałych wakacji, przypomniała o bezpieczeństwie i rozwadze  w korzystaniu z czasu wolnego.

Do zobaczenia we wrześniu!

Sylwia Piszczek, Ewa Guzy

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci