"Nasza Niepodległa"

W maju przystąpiliśmy do projektu eTwinning „Nasza Niepodległa. Jego celem  jest kształtowanie postaw patriotycznych wśród uczniów i młodzieży, przybliżanie wartości najważniejszych dla każdego Polaka: symboli narodowych, treści historycznych ukazanych w literaturze, muzyce, malarstwie.

W efekcie przeprowadzenia projektu wspólnie z partnerami uczcimy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę - jedyną w swoim rodzaju okazję do wspólnego przeżywania i okazywania radości z życia w niepodległym państwie.
Uczniowie zdobędą wiedzę na temat historii naszego kraju, stworzą wiele prac edukacyjnych z różnych obszarów wiedzy (sztuki, muzyki, historii, geografii, języka polskiego) dotyczących Polski, a nauczyciele podniosą swoje kompetencje w korzystaniu z technologii informacyjno-komunikacyjnej. 

A.Chrabańska, D. Kapała

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci