Jak mądrze zaplanować przyszłość ?

                

Jak mądrze zaplanować przyszłość ? – pod takim hasłem odbyły się zajęcia w ramach Zespołu Pozalekcyjnych Zajęć Wychowawczych z zakresu świadomego planowania kariery oraz właściwego wyboru swojej ścieżki zawodowej. Największym zainteresowaniem cieszył się test „W czym jestem mistrzem?”, uświadamiający uczniom jakie posiadają uzdolnienia: językowe, interpersonalne, techniczne, praktyczno-porządkowe, artystyczne czy  poznawcze. Omówiona prezentacja multimedialna dotycząca czynników mających istotny wpływ na wybór drogi zawodowej uczniów przyczyniła się do zastanowienia nad swoimi wyborami.

 

Dorota Matlakiewicz

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci