Światowy Dzień Soku

30 maja 2018r. obchodziliśmy Światowy Dzień Soku, podczas którego wychowankowie samodzielnie przygotowali owocowo-warzywne smoothie. Wszystkie warzywa i owoce zostały dokładnie umyte, obrane, pokrojone i wrzucone do miksera. Takie smoothie jest świetną alternatywą na przemycenie produktów, które są przez nas w kuchni omijane szerokim łukiem;-) Połączenie pietruszki i pokrzywy z miodem, jabłkami czy truskawkami zaowocowało wybuchową mieszanką smaków, która wszystkim próbującym nasz napój bardzo przypadła do gustu. Gorąco zachęcamy do zdrowego odżywiania.

Dorota Matlakiewicz

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci