XI Integracyjny Festiwal Papieski

XI Integracyjny Festiwal Piosenki Papieskiej już za nami. W tym roku myślą przewodnią był tytuł: „Jan Paweł II – papież, który lubił kremówki”.
             Scenariusz festiwalu nawiązywał do codziennego życia  papieża, który jak każdy człowiek miał swoje słabości i ulubione zwyczaje. Uwielbiał słodycze i walczył z nadwagą, nie lubił nowych butów, ale cieszył się z prezentów od św. Mikołaja.

W festiwalu uczestniczyło 11 zespołów z jastrzębskich szkół. Były to: Szkoła Podstawowa nr 16 im. prof. Rudolfa Ranoszka, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika, Zespół Szkół Specjalnych nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 im. ks. profesora Józefa Tischnera, Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego, Szkoła Podstawowa nr 19 im. Juliana Tuwima, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ludwika Jerzego Kerna, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Gustawa Morcinka, Zespół Szkół Sióstr Salezjanek.

                 Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku.

Anna Chrabańska

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci