Pola Nadziei

W całym mieście zakwitły żonkile. Te piękne kwiaty są symbolem ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei, której celem jest pomoc osobom w terminalnym stadium choroby nowotworowej. W naszym mieście zawsze w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która w tym roku przypadała 8 kwietnia, uczniowie kwestują przed kościołami. 

Każdy, kto wspomógł hospicjum, otrzymał papierowego żonkila oraz ulotkę informacyjną. Jastrzębskie Domowe Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza, na rzecz którego kwestujemy, pomaga chorym w naszym mieście od ponad 20 lat. Dziękujemy wolontariuszom uczniom i wychowawcom za zaangażowanie w akcję.

Sylwia Piszczek

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci