XX Jastrzębskie Spotkania z Lekturą Szkolną

XX Jastrzębskie Spotkania z Lekturą Szkolną już, niestety, za nami. W tym roku tematem przewodnim było 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozwiązywaniu urozmaiconych zadań towarzyszyła serdeczność Organizatorów- Zespołu Szkół nr 9 im.dr. Mikołaja Witczaka i gościnność Gospodarzy - biblioteki Masnówka. 

Brawami podziękowaliśmy za słodki poczęstunek oraz ciekawe i praktyczne nagrody.  Nasze laureatki to: Ola Nakielska, Paula Szwandt, Sylwia Franielczyk- zespół reprezentujący szkołę podstawową oraz Magda Brzozowska, Ania Zawadzka i Amelia Prusaczyk- reprezentacja gimnazjum.                  

                
Małgorzata Kosmala
Ewa Guzy

  

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci