Lekcje z projektu BAKCYL

Po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć w projekcie Bakcyl przygotowanym przez Warszawski Instytut Bankowości. W ramach projektu pan Grzegorz Kasperuk-wolontariusz akcji- przygotował i poprowadził zajęcia z młodzieżą. Lekcje Mądre inwestowanie i Finanse na całe życiebardzo się młodzieży podobały.

Udział w projekcie uczy praktycznej wiedzy finansowej, a także umiejętności wykorzystywania usług finansowych w sposób świadomy. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych bankowców-wolontariuszy projektu.

Sylwia Piszczek

   

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci