Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę

Zakończyliśmy akcję UNICEF, w ramach której nasi uczniowie zapoznali się z sytuacją dzieci w Syrii. Materiały informacyjne zostały umieszczone na szkolnej gazetce, a informacje o Syrii i sytuacji najmłodszych w tym kraju ogarniętym wojną przekazane uczniom w czasie zajęć edukacyjnych.  Filmy przygotowane przez UNICEF wywarły ogromne wrażenie na naszych wychowankach. Akcja ta odbyła się w ramach współpracy z Klubem Szkół UNICEF.

 Sylwia Piszczek, Patrycja Konieczny

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci