„Children of the World”

„Children of the Word” – to nazwa międzynarodowego projektu e-Twinning,
w który zaangażowali się nasi uczniowie i nauczyciele. Do końca roku szkolnego będziemy poznawać kulturę, tradycje, zwyczaje wielu krajów na świecie, a następnie dzielić się wiadomościami z zagranicznymi kolegami  m.in. z Turcji, Rumunii, Włoch, Grecji, Armenii. 

 Za nami już Japonia i Hiszpania. Kolejny przystanek na trasie to Indie. W ramach projektu uczniowie poprzez zabawę i kreatywne zajęcia uczą się między innymi słówek i zwrotów, poznają sytuację społeczno-polityczną danego kraju, atrakcje turystyczne i zdobywają wiele innych ciekawych informacji.

koordynatorki projektu: Ewa Guzy, Agata Orszulik

   

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci