Kolędowanie w NZOZ „Orthogon”

Chcąc podtrzymać żywą tradycję kolędowania, grupa naszych uczniów postanowiła odwiedzić pacjentów zaprzyjaźnionego z naszą szkołą ośrodka „Orthogon”. Kolędnicy po licznych próbach i przygotowaniach 30.01.2018r.  wyruszyli na obecny tam oddział rehabilitacyjny z życzeniami pomyślności w Nowym Roku oraz chęcią wspólnego śpiewania najpiękniejszych polskich kolęd.. Zostaliśmy tam naprawdę bardzo mile powitani i długo jeszcze będziemy wspominać czas spędzony w tak sympatycznej atmosferze.

M.Czulak
P. Konieczny

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci