Korowód Trzech Króli

   6 stycznia 2018r. mieliśmy przyjemność wziąć  udział w Jastrzębskim Korowodzie Trzech Króli, którego głównym organizatorem była Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu- Zdroju. 

           Z tej okazji przygotowaliśmy transparent promujący naszą szkołę, a  trzech uczniów: Elżbieta Daniłko, Marta Latocha i Kacper Kolat wcieliło się w rolę mędrców. Korowód rozpoczynał się przy hali widowiskowo- sportowej i zdążał aż do Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu-Zdroju. Po drodze odgrywane były różne scenki, na przykład  przy rondzie im. gen. Władysława Sikorskiego zobaczyć mogliśmy fragment z Herodem, Diabłem i Śmiercią. Oprawę muzyczną zapewniała orkiestra dęta KWK "Jas-Mos", a każdy z uczestników otrzymał papierową koronę i śpiewnik.

Udział w wydarzeniu był znakomitą okazją do integracji ze środowiskiem lokalnym.

P. Konieczny, L. Różek, W. Marcol

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci