Wolontariat ma wiele twarzy

W ramach innowacji pedagogicznej „Zawsze jest ktoś, komu możemy pomóc….”, którą realizujemy w naszej szkole, nasi wychowankowie pod opieką pań Darii Gieroń i Sylwii Piszczek odwiedzili dzieci ze świetlicy środowiskowej
w SP nr 4. Wspólnie wykonywali dekoracje świąteczne- papierowe bombki oraz stroiki z żywych gałązek choinki. Wszyscy świetnie się bawili i integrowali podczas tego pachnącego świętami popołudnia. Na koniec każdy dostał słodki upominek. Zajęcia tak bardzo się podobały, że już zostaliśmy zaproszeni na kolejne.

S.Piszczek

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci