Bożonarodzeniowa wystawa prac

7 grudnia, jak co roku, mieliśmy okazję do  zaprezentowania naszych prac podczas wieczoru świątecznego połączonego z kolędowaniem, odbywającego się w Kompleksie Dąbrówka. Tworzenie  ozdób bożonarodzeniowych w naszej szkole zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. 

I w tym roku nie zabrakło pięknych dzieł  autorstwa uczniów, a także wykonanych przez pracujących z nimi nauczycieli. Zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz świątecznych choinek, oryginalnych wianków, stroików, bombek i kartek, a każda z tych ozdób była wyjątkowa, bo wykonana z sercem i zaangażowaniem.

Z zachwytu wyrażanego przez gości odwiedzających nasze stoisko wnioskujemy, że efekty naszej pracy podobały się przybyłym gościom. 

S. Kucia, J. Herman- Trzos, P. Konieczny, S. Piszczek, L. Różek

   

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci