Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli okazję zapoznać się z pracą wolontariuszy, poznali ideę wolontariatu, obejrzeli prezentację multimedialną przygotowaną przez swoich rówieśników. Następnie wzięli udział w konkursie. Wypadli świetnie, a ich wysiłek został nagrodzony słodkimi upominkami.

S.Piszczek
P.Konieczny

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci