Plener Malarski w Parku Zdrojowym

W środę 20 września nasi podopieczni wzięli udział w XIX Plenerze Malarskim organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i ich Rodziców „Tęcza” oraz Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju.

Integracyjny plener  miał miejsce w Parku Zdrojowym. To wspaniała okazja dająca możliwość współpracy uczniom niepełnosprawnym, służąca nawiązywaniu nowych znajomości. Uczestnicy mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami plastycznymi. W tym roku poznali nową, ciekawą technikę malowania z użyciem  kleju na gorąco. Powstały fantastyczne i niepowtarzalne prace, które będą wystawione w bibliotece „Masnówka”.

Anna Chrabańska

 


* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci