Sprzątanie świata

19 września,  korzystając z chwilowej poprawy pogody,  wyruszyliśmy do naszego przyszpitalnego ogrodu.  Zaopatrzeni w worki na śmieci i jednorazowe rękawiczki, które otrzymaliśmy z Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Jastrzębia-Zdrój, rozpoczęliśmy poszukiwania śmieci kryjących się w różnych zakamarkach naszego ogrodu. 

.  Mimo że czasu było mało, bo czarne chmury wisiały nam nad głowami, to i tak udało nam się zebrać pełne worki  różnorodnych odpadów. Wyjście to było też dobrą okazją do przypomnienia dzieciom i młodzieży zasad segregacji śmieci. Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie i zapał, jaki towarzyszył im podczas akcji!

Tekst: L. Różek

  

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci