Festyn Promocji Zdrowia

W niedzielę w Parku Zdrojowym odbył się kolejny Festyn Promocji Zdrowia. Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju mieli okazję zbadać poziom cukru, uzyskać wskazówki specjalistów z pobliskich placówek służby zdrowia, posłuchać porad dietetyków oraz trenerów z jastrzębskiego klubu sportowo-rekreacyjnego Kopalnia Formy. 

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko  Jastrzębskiego Koła Pszczelarzy oraz sklepów ze zdrową żywnością. Nauczyciele wraz z uczniami naszej szkoły prezentowali własnoręcznie wykonane prace plastyczne jako dowód na to, że zajęcia dydaktyczne i wychowawcze mogą sprzyjać zdrowiu, rozwojowi oraz poprawie samopoczucia.

D.Matlakiewicz
koordynator: G.Jurkowska

   

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci