"Bezpieczny powrót do szkoły"

„Bezpieczny powrót do szkoły” -pod takim hasłem odbył się festyn mający miejsce w sobotę w Parku Zdrojowym im. M.Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju.

W programie ujęto pokazy pierwszej pomocy, ratownicze oraz  z zakresu profilaktyki zdrowia. Nam jednak najbardziej utkwił w pamięci występ taneczny miniformacji Blackot Junior z jastrzębskiej szkoły  „Explozja tańca” w Jastrzębiu-Zdroju oraz naszych uczniów biorących udział w warsztatach tanecznych pod kierunkiem Szymona Pawlasa -instruktora break dance. Wykazali się oni dużymi umiejętnościami tanecznymi, dzięki czemu otrzymali darmowy miesięczny bilet na zajęcia do szkoły tańca.

D.Matlakiewicz
J.Herman-Trzos

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci